РОХМАНОВА ВІТАЛІНА , учениця Роганської дитячої музичної школи - СТИПЕНДІАТ "НАДІЯ СЛОБОЖАНЩИНИ".

Дата: 02.06.2021 15:33

Протоколом засідання Творчої ради Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації з відбору кандидатів на здобуття щорічних стипендій учням шкіл естетичного виховання "НАДІЯ СЛОБОЖАНЩИНИ" в 2021 році, від 21 квітня ,ухвалено: "Визначити стипендіатом Рохманову Віталіну, ученицю Роганської  дитячої музичної школи".

В цьому році Віталіна успішно закінчила 3 класи хорового відділу музичної школи. За цей час вона неоднаразово брала участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах і фестивалях, і завжди поверталася з дипломами Лауреата.

Розкриття творчого потенціалу, розвиток уміння інтерпретувати твори вокального мистецтва, висловлювати враження та особисте ставлення до виконання - це про неї .

1-го червня, в Харківській обласній державній адміністрації, заступник голови, Деньгуб Антон Іванович вручив Дипломи Стипендіатів найкращим учням мистецьких шкіл Харківської області.

Вітаємо Віталіну, викладача Протопопову Н.С, концертмейстера Зайцеву Г.А. і батьків Віталіни!

Бажаємо і надалі удосконалювати свою творчість та отримувати задоволення від емоційного самопізнання.

Директор ДМШ  Валентина Низенко.