"Фаворит" - 25

Дата: 31.05.2021 09:24

29 травня у Роганському будинку культури пройшов концерт з нагоди 25-ти річчя танцювального колективу «Фаворит». До святкового концерту випускники та учасники колективу підготували танцювальні номери, якими порадували глядачів та батьків, що прийшли привітати колектив з круглою датою. Від імені батьків, учасників та Роганської селищної ради висловлюємо подяку за відданість справі, неоціненний вклад у виховання дітей та молоді, розвиток культури та популяризацію  хореографії на в нашій громаді художньому керівнику колектив - Лубенець Юлії Петрівні.  Бажаємо Вам міцного здоров'я, сил та енергії реалізувати круті проєкти, творчої наснаги та запалу у житті та танці.

На заході також були присутні голова Роганської громади Марія Черненко та заступник голови Микола Котелевець, які привітали танцювальний колектив «Фаворит» з ювілеєм та вручили пам’ятні подарунки.