В Роганському ліцеї пройшла святкова урочиста лінійка останнього дзвоника, яка ознаменовує веселу пору канікул для школярів та відкриває дорогу у доросле життя для випускників.

Дата: 29.05.2021 12:45

Це свято – завжди радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників, адже для них шкільний дзвінок лунає востаннє.
Із вітальним словом звернулась до учнів і вчителів голова Роганської громади  Марія Черненко  та побажала випускникам знайти свою життєву стежку, стати гідними громадянами нашої держави.
Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від, директорів, учителів, учнів молодших класів, батьків. Не обійшлось свято і без нагород та подяк кращим із кращих.