ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ "УКРАЇНА 30. ЗЕМЛЯ"

Дата: 26.05.2021 09:56

24-26 травня у Києві проходить Всеукраїнський Форум "Україна 30. Земля". Роганську територіальну громаду на заході представляли голова Роганської селищної ради Марія Черненко та спеціаліст відділу земельних відносин Юрій Перекупський.

В рамках цього заходу, 25 травня 2021 року, Програма USAID АГРО підписала Меморандуми з Роганською та Пісочинською громадами Харківської області на розробку комплексного плану просторового розвитку територій громад.

Роганська громада стане однією з перших громад, що на практиці відчуює усі переваги нового законодавства про планування використання земель територіальних громад. Ми стали на крок ближче до реформування системи управління у сфері земельних відносин та спрощення доступу до земельних ресурсів населення громади та бізнесу.

Реалізація даного проєкту відкриває нові можливості перед нашою громадою, дасть можливість стимулювати місцевий економічний розвиток, допоможе залучити інвестиції та покращити рівень якості життя всіх жителів нашої громади.

Шукаємо додаткові можливості та працюємо на сталий розвиток нашої громади!