РОГАНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА СТАЛА ОДНИМ ІЗ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ МІНІПРОЄКТІВ «ЕФЕКТИВНА МЕДИЦИНА В ГРОМАДІ», ІНІЦІЙОВАНОГО ХАРКІВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ РАДОЮ

Дата: 22.05.2021 10:00

Проєкт «Комплекс медичної апаратури для оперативної та якісної діагностики» спрямований на підвищення якості і розширення спектру надання медичних послуг, швидкості проведення діагностики захворювань, а саме головне доступності для самих незахищених і вразливих груп населення. Для досягнення мети і целей проєкту в  КНП Роганської селищної ради “Центр первинної медичної допомоги № 4 Харківського району” планується установка і налаштування 2-х біохімічних напівавтоматичних аналізаторів, портативного апарату УЗД та кольпоскопу.

Ми щиро вдячні конкурсній комісії під головуванням Артура Товмасяна, Харківській обласній раді за запровадження такого необхідного конкурсу міні-проєктів, підтримку медицини на місцях та увагу до Роганської громади!

Впевнені у подальшій результативній і плідній співпрацю на благо Роганської територіальної громади та розвиток Харківської області!

Детальна інформація на сайті Харківської обласної ради.