З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Дата: 20.05.2021 09:39

Вітаю Вас з Днем вишиванки – з прекрасним святом самобутньої, яскравої та багатолітньої української культури та творчості багатьох поколінь українських майстринь.

Всесвітній День вишиванки вже 15-тий рік єднає українців на всіх континентах та показує єдність, вірність традиціям та любов до своєї рідної землі, культури та історії.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї, а головне родоводу та міцного зв’язку між поколіннями.

У цей святковий день культурного єднання, бажаю Вам чудового настрою, весняного тепла різнобарвних вражень, сімейного благополуччя, миру в Україні і ваших домівках.

З повагою Роганський селищний голова

Марія Черненко