ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «МРІЯ» З ПЕРЕМОГОЮ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ КОЗАЦЬКОЇ КУЛЬТУРИ «КОЗАЦЬКІ БАРВИ»

Дата: 19.05.2021 13:30

15 травня в Культурному центрі «ІМІДЖ» у м. Чугуїв проходив Всеукраїнський відбірковий Фестиваль-конкурс козацької культури «Козацьки Барви», нашу громаду, в якому представляв Народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» Пономаренківського сільського клубу Роганської селищної рад (художній керівник – Олександр Кириченко).

З результатами конкурсного відбору:

Народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» отримав диплом за І місце у номінації «Сольний та гуртовий спів в автентичній манері», а його солістка Ганна Максименко – диплом за І місце в номінації «Місцевий народний фольклор у сучасній обробці»

Наш колектив буде представляти Харківську область у фіналі фестивалю.

Бажаємо Вам творчого натхнення, успіхів і подальших перемог!