РОГАНСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА – «ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ»

Дата: 12.05.2021 11:01

В кінці квітня при підтримці Міністерства культури України, Національної Музичної Спілки, Проект "Творчий шанс", відбувся ІХ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "ДЖЕРЕЛО ТАЛАНТІВ".

Учні Роганської музичної школи, як завжди, взяли участь у цьому багаточисельному заході.

З 10 наших учасників ми отримали: 2 ГРАН-ПРІ, 6 ЛАУРЕАТІВ І ступеню, 2 ЛАУРЕАТИ ІІ ступеню.

Зберігаючи необхідний баланс у роботі сучасного педпрацівника, а саме: сполучення традиційних та інноваційних форм викладання, нашим провідним викладачам фортепіанного відділу Бєляєвій С.М. та Зайцевій Г.А. вдалося спрямувати роботу учнів у класі на перемогу в цьому конкурсі.

ДИПЛОМИ ГРАН-ПРІ у номінації інструментальне мистецтво: фортепіано отримали: випускник нашої школи БАДАЖКОВ ДАНІІЛ і фортепіанний дует: ПЕТРЕНКО АРХИП та МОРОЗ АРТЕМІЙ 5 клас. ЛАУРЕАТАМИ І-го та ІІ-го ступеню стали: ОВСЯННІКОВА ДАЯНА 4 клас, ЗАЙКІНА ОЛЕКСАНДРА7 клас, БІЛОЦЕРКОВСЬКИЙ ЮЛІАН 8 клас, КОСТАНЕЦЬКА ІРИНА1 клас, ЯРОВА ПОЛІНА 2 клас, МИКИШЕВА ДАР'Я 5 клас, МАНДРИК ВАРВАРА8 клас.

Хочу додати, що участь та досягнення наших учнів у таких поважних заходах - це можливість відстежувати стан реалізації цілей початкової мистецької освіти, це доказ  конкурентноспроможності наших викладачів-фахівців.

Вітаємо всіх зі святами та перемогою!

Директор В. Низенко