Дорогі наші ветерани, герої війни та трудового фронту, діти війни,жителі Роганської територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2021 09:44

Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.
Під час Другої світової війни територія Роганської громади чотири рази ставала місцем важких і широкомасштабних бойових дій, зазнала бомбардувань і ворожої окупації. Через воєнне лихоліття тисячі мешканців громади  втратили близьких та рідних, домівки, господарство, зазнали страх, біль та голод. Але більшість із них не скорилися окупантам і завдяки звільненню в серпні 1943 р. змогли повернутися до мирної праці для наближення великої Перемоги. За цей величний подвиг, цими днями ми складаємо шану всім, хто наближав Перемогу ратним подвигом, трудовою вахтою біля верстата, сміливими діями в тилу окупантів.
У ці пам'ятні дні, хочеться побажати того, за що боролися та віддавали своє життя наші  предки – Миру до кожної домівки. Від щирого серця бажаємо всім благополуччя, здоров'я й щасливого довголіття.
Ми віддаємо шану і нашим сьогоднішнім захисникам, які кожного дня продовжують боронити Україну від нових загроз.
З великою вдячністю і глибоким сумом, згадуємо та пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення і майбутнє!
З повагою, селищний голова Марія Черненко