Продовжуємо упорядковувати нашу спільну громаду!

Дата: 29.04.2021 09:22

В зв'язку із плановими вимкненням світла в смт. Рогань, працівники виконавчого комітету, фінансового відділу, відділу освіти, відділу культури і спорту та КЗ "Центр надання соціальних послуг" Роганської селищної ради не стали сидіти "склавши руки", а вирішили колективно вийти і допомогти відділу благоустрою в роботі з наведення порядку на територіях загального користування в сел. Докучаєвське.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до суспільно-корисної роботи, а також члену виконавчого комітету Василю Видайко за надану техніку для вивезення прибраного сміття, листя і гілок.

Окремо, нагадуємо про обов'язок фізичних і юридичних осіб щодо утримання в належному стані прилеглої території до їх земельних ділянок (відповідно до Типових правил благоустрою - в радіусі 20 метрів від межі земельної ділянки).

Давайте разом цінувати та утримувати нашу спільну домівку в чистоті і порядку!