Озеленення території учбового містечка

Дата: 24.04.2021 14:35

Сьогодні на території сел. Докучаєвське (учб. містечко ХНАУ) за ініціативи керівництва та депутатів Роганської селищної ради була проведена висадка дерев присвячена Дню Землі.
Хочемо подякувати всім, хто приєднався до акції, а особливо депутатам Роганської селищної ради Чоломбітько Клавдії та Макеєву Ярославу за чудову організацію, ентузіазм та ініціативність.
Окремо, хочемо відмітити, що садивний матеріал вирощений в розсаднику Дендрологічного парку ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Дякуємо керівництву Харківського націаонального аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за надані саджанці дерев для озеленення території.
Ми на цьому не зупиняємося і на наступному тижні будемо висаджувати дерева в сел. Рогань, тому запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь.
Хто хоче долучитися, контактуйте зі своїм депутатом чи телефонуйте 0676472577, 0958759699.