КУБОК ВІДКРИТТЯ ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ (серед аматорських команд)

Дата: 13.04.2021 11:12

Виконання пенальті у чемпіонаті - це завжди лотерея.

За підсумками першого етапу змагань команда Роганської ОТГ "ФК ХРОЛИ" зустрілися з представниками Харківського району - ФК М.РОГАНЬ, "ШТУРМ" (с.Циркуни), "ПАТРІОТ" (Р.Тишки), "ФАКЕЛ" (с.Кутузовка).

Зігравши у рівній кількості ігор команда ПАТРІОТ (Р.Тишки) посіла останнє 5 місце.

На відміну від "ШТУРМа", який сьогодні власні матчі завершив мировою, але поступився в серії пенальті ФК М.РОГАНЬ (5:4) у грі за 3 місце, зайнявши, таким чином, 4 місце у зоні. Отже, ФК М.РОГАНЬ вибороли путівку до півфіналу, зайнявши 3 місце у зоні.

Одного набраного пункту вистачило представникам ФК ФАКЕЛ (с.Кутузовка) задля того, щоб фінішувати у підсумку другими, програвши ФК ХРОЛІ в останній серії пенальті фінальної гри зони.

Відповідно, ФК ХРОЛИ, завдяки перемозі над ФАКЕЛОМ (по пенальті 5:4) фінішували на першій сходинці!

Захід відбувся за підтримки голови Роганської селищної ради Черненко Марії Вікторівни.

*чемпіонат відбувався на відкритому стадіоні (с.Циркуни) при відсутності глядачів (згідно дотримання карантинних заходів)