Пілотний проект по впровадженню системи «Моя школа» у закладах загальної середньої освіти громади

Дата: 02.04.2021 11:54

1 квітня 2021 року на базі Роганського аграрного ліцею відбулась зустріч керівників закладів освіти з представниками ТОВ «АЙТІ ПРО» (дочірне підприємство в Україні Литовської компанії «NEVDA»). Анна Суржа, заступник директора ТОВ «АЙТІ ПРО», презентувала електронну систему управління процесами в закладі освіти «Моя школа», яка забезпечує цифровізацію закладів освіти та модернізує організацію стаціонарного та дистанційного освітнього процесу.

Програмний комплекс «Моя школа» 17 квітня 2020 року одноголосно отримав гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», а також система має позитивний Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо її відповідності вимогам законодавства для учнів та педагогів. Дана платформа адаптована до вимог сучасної української освіти та є легкою і зручною у використанні для всіх суб’єктів, адже працює на будь-якому електронному пристрої з підключенням до мережі Інтернет через веб-браузер.