Шановні мешканці Роганської громади!

Дата: 01.04.2021 16:29

Відповідно до Рішення виконавчого комітету Роганської селищної ради № 200 від 29.03.2021 року «Про закінчення опалювального сезону» вирішено закінчити опалювальний сезон у навчальних, медичних, дитячих, інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, житлових будинках, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами з 01.04.2021 року.

Підставою для цього стали два фактори:

- підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря;

- наявність заборгованості населення за послуги централізованого опалення на загальну суму 18 049 001.71 грн.

В опалювальний сезон 2020-2021 р.р. виконавчим комітетом Роганської селищної ради було докладено максимум зусиль, аби у ваших домівках, школах і дитячих садочках, закладах медицини та соціально-культурного побуту було забезпечено безперебійне опалення.

Проте, стан розрахунків населення за послуги з теплопостачання, як Ви бачите, залишається на жахливо низькому рівні. І за таких умов, подальше продовження опалювального сезону 2020-2021 р.р. створює загрозу катастрофічного розбалансування бюджету нашої громади та в цілому може призвести до економічного колапсу станом на початок наступного опалювального сезону 2021-2022 р.р.

А тому, просимо з порозумінням віднестись до цих вимушених заходів. Натомість, у випадку зміни середньодобової температури зовнішнього повітря у бік зниження, послуги з теплопостачання будуть відновлені.