ТВОРЧІ ЗВІТИ УЧНІВ КЛАСУ ФОРТЕПІАНО ВИКЛАДАЧІВ: КУРОЧКИ А.О., КИКТЬОВОЇ Л.Л.,КЛАСУ ГІТАРИ  - МУХАНОВОЇ Т.В.

Дата: 22.03.2021 08:33

Для оцінювання рівня навчальних знань та досягнень учнів (нормативних результатів навчання) застосовуються різні форми поточного та підсумкового контролю. Однією з таких форм являються творчі звіти класів викладачів за спеціальностями. Такий захід включає результати навчання за всіма компонентами, передбаченими навчальними програмами. Учень демонструє розуміння поняття "мистецтво" у грі на інструменті, він відтворює програмні мистецькі твори з відповідним ступенем своєї емоційності та музикальності. Велике значення при цьому має культура публічного виступу , охайний зовнішній вигляд, настрій, сміливість та готовність виступати перед аудиторією.

Присутність слухачів, дає можливість зрозуміти компетентність кожного учня.

Добре продемонстрували свій рівень підготовки учні класу викладача КУРОЧКИ А.О. , це: МАЛИЖЕНКОВА ЗОЯ- 3 клас, НЕТІС ІВАН- 4 клас, МАТВІЄНКО МАКСИМ- 8 клас, випускник.

Гарні результати у учнів - піаністів викладача КИКТЬОВОЇ Л.Л.: КОРОПИ СНАЖАНА і СТАНІСЛАВ,

ТАРАСОВА ПОЛІНА-3 клас, ПОЛИВ'ЯНА ВАСІЛІСА-2 клас, ВОЛОХОВ ОЛЕГ-5 клас, ЧМІЛЬ ОЛЬГА-7 клас. Учні класу гітари, викладача МУХАНОВОЇ Т.В., крім сольних номерів продемонстрували гру в ансамблі гітаристів. Це: КОБЄЛЄВ ІВАН- 5 клас, ПОГОЙДА АННА - 2 клас, ПТУШКІН МАКСИМ- 2 клас, ВОРОНОВА ЕЛЬМІРА- 4 клас, ОЛЕКСЕНКО ВОЛОДИМИР- 4 клас,  ЧЕКАР ЮРІЙ- 8 клас, випускник.

Результати цих заходів надихають наш педагогічний колектив на пошук та залучення до навчання музикою здібних, обдарованих і талановитих дітей та молоді, на розвиток і підтримку їх творчого потенціалу і професійних навичок.

Директор  Валентина Низенко.