ВІДКРИТИЙ АКАДЕМІЧНИЙ КОНЦЕРТ У КЛАСІ ГІТАРИ

Дата: 15.03.2021 10:15

13 березня 2021 року в класі гітари викладача В.О. Стецюк відбувся творчий звіт, відкритий академічний концерт.

Академізм, як один із принципів організації освітнього процесу з його орієнтацією на універсальність мистецької освіти, залишається провідним напрямком навчальної роботи закладу.Фото без опису

Учні класу гітари у складі: Ісмаілова Рустама, Осьмачко Арсенія, Максименко Анастасії, Хайнуса Дмитра, Стрільця Ярослава й інші виконували як академічні твори, так і твори українських і сучасних авторів. Юні виконавці продемонстрували володіння технікою гри на інструменті в межах, передбачених навчальною програмою, а також розкрили свою емоційність, відчуття стильових особливостей твору.

На звітно концерті, з дотриманням всіх карантинних норм і обмежень, були присутні батьки, які прийшли підтримати своїх дітей.

Директор музичної школи

Валентина Низенко