Музична школа. Творчі досягнення за березень

Дата: 15.03.2021 08:14

27 лютого 2021 року у місті Талліні, Естонія, пройшов Міжнародний дистанційний Шоу-конкурс "Winter Real Fest".

Наш інструментальний ансамбль "КАЛЕЙДОСКОП" у складі: КОСТАНЕЦЬКОЇ КАТЕРИНИ, ВОЛОХОВА ОЛЕГА, КОВТУНА ЛЕОНІДА, ПЕТРЕНКА АРХИПА, учнів 5-го класу фортепіанного відділу, взяв участь у цьому конкурсі в номінації: інструментальний жанр  (вікова група 10-12 років)

Колектив отримав звання ЛАУРЕАТА І-го СТУПЕНЮ, а їх  керівник   ГАЛИНА ЮРІНА - Лист-Подяку за професіоналізм, високі досягнення та рівень підготовки Лауреатів, а також підтримку та особисте сприяння розвитку культури і мистецтва.

Нагороди ми отримали 8-го березня, тому вітаємо колектив "КАЛЕЙДОСКОП", їх керівника ЮРІНУ Г.О. , а також батьків наших талановитих учнів за допомогу та сприяння таким високим результатам.

Бажаємо цьому творчому колективу нових успіхів та досягнень, всім нашим учням - творчої

наснаги, удосконалення та підвищення рівня виконавської майстерності.

Директор  Валентина Низенко.