Роганська громада активно долучається до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Дата: 11.03.2021 10:21

10 березня голови Безлюдівської та Роганської територіальних громад  підписали меморандум про співпрацю та партнерство з начальником ГУНП в Харківській області Андрієм Рубелем.

У Роганській територіальний громаді вже працює один поліцейський офіцер. Голова громади Марія Черненко відзначила позитивні зміни у співпраці поліції з місцевими органами влади і звернулася до начальника главку поліції з проханням ввести ще одну посаду поліцейського.

"У нас вже є новий службовий автомобіль для поліцейських офіцерів громади і ми готові його передати. Це надасть можливість поліцейським більш оперативно та ефективно виконувати покладені на них обов’язки"  - зазначила Марія Черненко.

Детальніше за посилання: https://hk.npu.gov.ua/news/oficzijno/teritorialni-gromadi-xarkivshhini-aktivno-doluchayutsya-do-projektu-policzejskij-oficzer-gromadi/