Відбірковий тур змагань з волейболу Роганської територіальної громади

Дата: 04.03.2021 15:36

Продовжується підготовка та відбір до фінальних змагань в обласній спартакіаді серед районів, міст та територіальних громад. У рамках відбору 3 березня 2021 року в спортивному залі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва проведені змагання з волейболу серед команд Роганської територіальної громади.

Змагання проходили у форматі 5 ігор до трьох перемог. Участь взяли 2 команди до складу який, входять 17 спортсменів , це – школярі, вихованці Роганської КДЮСШ, студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та мешканці нашої громади.

Результати:

I місце – «ХНАУ» (Рогань – Докучаєвське).

ІІ місце – Роганській ліцей.

Команди були нагороджені дипломами, а всі волейболісти отримали медалі.

Окремо, дякуємо головному судді змагань Даниленко О. – тренеру з волейболу КДЮСШ та секретарю змагань Кончуковій С. – студентці ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Змагання проходили з дотриманням протиепідемічних норм, в присутності лікаря.