Турнір із зимової риболовлі серед команд Роганської територіальної громади

Дата: 02.03.2021 08:37

Рибалки територіальної громади давно чекали можливості проявити себе та свою майстерність і позмагатися між собою за звання кращого рибалки з зимової риболовлі.

Чемпіонат було проведено 27 лютого 2021 р. на Печенізькому водосховищі за підтримки Харківського міжрайонного товариства мисливців та рибалок. Для забезпечення безпеки на льоду були задіяні спеціалісти служби з надзвичайних ситуацій і медперсонал.

У змаганні прийняли участь команди з селища Рогань (збірна «Рогань»  і команда Дослідного господарства Чапаєва), селища Докучаєвського і села. Хроли, в які об’єдналися більше 30 учасників.

Переможці та учасники були нагороджені кубками, дипломами, подарунками ( льодобуром, скринька рибалки, термосами та ін. ).

Дякуємо всім учасникам за спортивну конкуренцію, азарт та максимальні результати, а Роганській селищній раді, Харківській міжрайонній організації українського товариства мисливців та рибалок, керівникам громадських об’єднань, і спонсору заходу магазину «Флагман» (м. Харків) за високий рівень організації.