На території Роганської громади відбулося покладання квітів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2021 16:23

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в селищі Рогань та старостинському окрузі Хроли відбулось покладання квітів до памя'тних меморіалів.

Після урочистостей в Роганському будинку культури пройшов концерт до свята.

"Ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника, нашого земляка.
Афганська війна – болючий спогад воїнів-ветеранів, невимовна туга матерів, сестер, родичів загиблих, це рана, яка не загоюється. Шануймо наших воїнів, які з честю та гідністю, ціною власного життя зберігають мир. На превеликий жаль, сьогодні теж триває війна. На Сході нашої держави продовжують гинути молоді патріоти, які ціною власного життя дарують нам можливість жити у своїй, вільній та незалежній Україні. Всі ми, низько вклоняємося перед усіма Вами – учасниками бойових дій на території інших держав та нинішніми захисниками рідної країни. Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя і добра під чистим мирним небом України" - зазначила голова Роганської громади Марія Черненко.