Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання

Дата: 08.02.2021 16:50

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – єдиний у Харківському регіоні центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослого населення із надсучасною матеріально-технічною базою. Проводить навчання за 34 ліцензованими професіями. Пропонує розробку курсів цільового призначення під конкретні потреби роботодавця або іншого замовника

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує:

• для вчителів – курси цифрової грамотності із опануванням інструментів онлайн-освіти – «хмарних технологій» та програм проведення відеоконференцій (Zoom). Вартість: група 20 осіб – 250 грн з 1 людини; група 10 осіб – 450 грн з 1 людини.
  • для людей пенсійного віку – навчання базовим навичкам роботи з комп’ютером та вмінням працювати з електронними порталами державних послуг на базі територіальних центрів надання соціальних послуг. Вартість: група 10 осіб – 310 грн з 1 людини.
  • для працівників колл-центрів – курс «Техніка ефективної комунікації». Вартість: група 15 осіб – 100 грн з 1 людини.

Запрошуємо долучитись до навчання!

Контакти:

62300, Харківська область, м. Дергачі, вул. Наукова, 1