На Харківщині очікується погіршення погодних умов 8-9 лютого на територію України переміститься активний балканський циклон «Tristan». В області погодні умови відповідатимуть I рівню небезпечності – жовтому

Дата: 08.02.2021 19:47

«У другій половині дня 8 лютого, починаючи з південно-західних районів області, очікується помірний сніг, хуртовина. Вночі та вранці 9 лютого відбудеться посилення опадів у вигляді снігу, дощу та льодяної крупи до значних, які охоплять всю територію Харківщини. Спостерігатиметься ожеледь, хуртовина, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с, снігові замети. Погодні умови відповідатимуть I рівню небезпечності, жовтому», – повідомляють у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології. Температура повітря вночі 8 лютого складе 11-16° морозу, вдень 3-8° морозу; протягом 9 лютого – підвищення температури вночі до 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.