Наша мета – створити реальні соціальні ліфти для молоді!

Дата: 04.02.2021 16:55

Під таким девізом, 04 лютого 2021 р., за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Роганського селищного голови  Марії Черненко та Роганської селищної ради, у приміщенні коворкінг-центру «Sel Club» КЗ «Роганський будинок культури» відбувся круглий стіл «Можливості реалізації молодіжної політики в умовах завершення реформи децентралізації».

Участь в обговоренні актуальних проблем молоді взяли представники шкільного та студентського самоврядування Роганської ОТГ – Валерія Топчій, Матвій Борисовський, Аліна Сапригіна, Ганна Резниченко, голова ГО «Центр розвитку культури, молоді та спорту» Віталій Ришкін, заступник начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Едуард Павленко, депутати Харківської обласної ради Сергій Пономаренко та Катерина Курашова, представники Харківського обласного центру молоді на чолі з директором Світланою Родак, цілий пул потужних експертів у сфері децентралізації і молодіжної політики – Олег Кулініч, Віктор Нестеренко, Олексій Шаповалов, Ілля Шелест, Іван Чубукін, Вероніка Чупріна.

За 3 години інтенсивного відкритого діалогу та обміну практичним досвідом отримали реальний результат: молодь громади активізувалась щодо питання збільшення рівня їх залученості до процесів прийняття рішень, керівництво громади довело свою відкритість до реалізації проектів в сфері молодіжної політики та отримало зворотній зв'язок від молоді про потенційні потреби й проблеми, в свою чергу експерти і представники керівництва області побачили багате поле для потенційної діяльності і, сподіваємось, змінили свої сталі шаблони про Роганську ОТГ та її проектну привабливість.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам заходу та розраховуємо на подальшу ефективну співпрацю!