УВАГА!ЗАГРОЗА ЗРИВУ ОПЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ!

Дата: 11.01.2021 15:27

Шановні мешканці!

Доводимо до Вашого відома, що заборгованість населення перед КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" за послуги теплопостачання є загрозою подальшої повноцінної роботи підприємства.

Заборгованість за надані  послуги з теплопостачання, яка на сьогодні складає 7 099 826 грн.  Позиція НАК «Нафтогаз України» – погашення існуючих боргів та передоплата за газ.  Для нашого підприємства, на сьогодні,  це 11 800 000 грн.

Зважаючи на дані обставини, Виконавчий комітет Роганської селищної ради звертається до Вас з проханням: негайно погасити заборгованість за надані послуги теплопостачання.

Якщо заборгованість перед КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" не буде погашено, територія громади не буде забезпечене теплом в подальшому із-за відсутності коштів на проплату за газ.

КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" попереджає, що підприємство залишає за собою право звернутися до суду за захистом своїх інтересів.