"РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ"

Дата: 11.01.2021 09:18

5- го січня 2021 року в  Роганській музичній школі відбувся  джазовий фестиваль "Різдвяні зустрічі" класу викладача Зайцевої Г.А., в номінаціях якого,( від регтайму, брейка до бугі-вугі) взяли участь юні артисти:  ПЕТРЕНКО АРХИП, ШЕЛУДЬКО МАРІЯ, сім'я МОРОЗ, ЯРОВА ПОЛІНА і ін.

З задоволенням і відповідальністю учні виконували популярні п'єси М. Шмітца, Джопліна, Осіна.

На фестивалі були присутні батьки юних виконавців, вони і склали  почесне журі цього заходу.

На жаль карантинні умови не дозволили запросити багато гостей, але це не завадило творчому настрою та бажанню дітей продемонструвати свої досягнення. Всі учасники отримали солодкі медалі та пам'ятні подарунки. Дякуємо викладачеві Зайцевій Ганні Андріївні, батькам учнів за творчий підхід до улаштування цього свята.

Вітаємо з  Різдвом!  Хай радість прийде в кожну родину!

Директор ДМШ Валентина Низенко.