Творчі здобутки Роганської ДМШ (січень 2021 року)

Дата: 06.01.2021 14:11

Початок Нового 2021 року приніс приємні новини для колективу Роганської дитячої музичної школи. 25-26 грудня 2020 року відбувся І-й Міжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва "Vokal-Art" (дистанційно). Засновником конкурсу стала Громадська організація "Panorama-Art" за підтримки Відділу культури, молоді та спорту Воловецької районної державної адміністрації,Sukromna zakladna umeleska skola (Словаччина).

Наша маленька зірочка Рохманова Віталіна, учениця  3 класу вокально-хорового відділу, отримала ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА І ступеню, а її викладач Протопопова Н.С. та концертмейстер Зайцева Г.А.- ПОДЯКИ за підготовку і високий рівень майстерності своєї учениці.

Захід проводився з метою збереження та розвитку національної вокальної культури і мистецтва, виявлення талановитих молодих виконавців.

Наша Віталінка ще на порозі розкриття своєї творчої індивідуальності, але її обдарованість та старанність дає надію на відповідні фахово-професійні здобутки.

Тож вітаємо з перемогою Віталіну, її викладачів і батьків!!!

Директор Роганської ДМШ  Валентина Низенко.