Прийміть найщиріші вітання  з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2020 17:57

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020 рік був прожитий недарма. Цей рік був сповнений подіями, напруженою працею, вагомими звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог та досягнень, здобуття нового  життєвого досвіду. Тож нехай і прийдешній рік виправдає наші добрі надії і прагнення, принесе добробут нашим сім'ям, стабільність державі, а добрі справи сприяють миру та злагоді, зростанню добробуту й розвитку   Роганської громади!

Вірю в це, бо у нашій громаді живуть сильні, працьовиті, мудрі та щирі люди. Тож, разом ми зможемо подолати всі труднощі! Бажаю усім Вам, щоб Новий рік був щедрим на плідну працю та високі професійні досягнення, став успішним для нашої держави і кожної української родини. Нехай чарівні новорічні дзвони наповнять рік прийдешній та Ваше життя творчими успіхами, необмеженими можливостями та мудрими рішеннями. Хай світять усім нам незгасними дороговказами Божі заповіді та почуття обов'язку перед Батьківщиною, яка дала нам горде ім'я – українці!