Роганська ДМШ. Підсумки І- го півріччя

Дата: 24.12.2020 11:27

Кінець І-го семестру 2020-2021 навчального року виявився для колективу Роганської дитячої музичної школи дуже насиченим. Крім загальних конрольних заходів, академічних концертів, технічних заліків, відбулися творчі звіти класів по спеціальностям перед батьками.(фото №1,2,3,4)

Об'єктивно оцінюючи підсумки І-го семестру 2020-2021 навчального року, враховуючи непереборні епідеміологічні обставини, можу сказати, що більшість наших учнів продемонстрували належний рівень виконавської техніки.

На контрольних заходах вони проявляють повну компетентність з публічного мистецького виступу:

сміливість, готовність виступати перед аудиторією із задоволенням, емоційно застосовувати засоби музичної виразності під час виконання творів.(фото №5,6,7).

А ще наші учні взяли участь в Обласних та Всеукраїнських мистецьких  заходах. На XVI-ому Відкритому фестивалі світової музики ім. М. Леонтовича (14-19 грудня) наша вокалістка         ВІТАЛІНА РОХМАНОВА та вокальний ансамбль "КАРАМЕЛЬКИ",  (керівник Протопопова Н.С., концертмейстер Зайцева Г.А.) ,стали ДИПЛОМАНТАМИ цього престижного  конкурсу.              (фото №8,9,10). З новорічним привітанням інструментальний ансамбль "КАМЕРТОН" (керівник і концертмейстер Юріна Г.О.) взяв участь у відео-запису "НОВОРІЧНИЙ САУНДТРЕК", що буде транслюватися на YouTube- каналі 27 грудня в рамках "Дитяча філармонія" (№11).

Тож, вважаю задовільним забезпечення реалізації змісту та вимог Державного стандарту початкової мистецької освіти  в нашому закладі. Маючи нагоду,  дякуємо нашим сусідам фірма "Ронікс" за новорічні солодощі для наших учнів. Вітаємо всіх жителів громади з наступаючим Новим 2021 роком! Нехай він буде кращим ніж попередній!

Директор Роганської ДМШ -  Валентина Низенко