Сьогодні – день пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 12:25

В Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

14 грудня в Україні традиційно вшановують День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Пам’ятні заходи відбуваються у і Львові, передає НТА.

Ця пам’ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.