“Простір, що єднає”

Дата: 23.11.2020 19:34

23 листопада в Роганському аграрному ліцеї відбулася презентація  проєкту “Простір, що єднає” – переможця обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради.

У відкритті мініпроєкту взяли участь представники Роганської селищної ради та конкурсного комітету Харківської обласної ради, працівники ліцею та учні.

Конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє” дозволяє з більшою ефективністю залучати для вирішення нагальних питань громад кошти обласного бюджету.

На другому поверсі ліцею облаштовано місце для активного проведення дозвілля учнів.  Реалізація даного проєкту сприятиме розвитку інтересів школярів та цікавому спілкуванню, адже колективні ігри об’єднують дітей та зміцнюють їхню дружбу.