Завершено ремонт дороги по вулиці Паркова в селищі Рогань

Дата: 19.08.2020 07:19

Нагадуємо що в  рамках державної програми щодо будівництва доріг комунальної власності в межах населених пунктів, що реалізується через обласні підприємства по утриманню та будівництву доріг , виконавчим комітетом Роганської селищної ради, було подано на початку 2020 року, проектну заявку до ДП «Дороги Харківщини» , на капітальний ремонт дороги по вулиці Паркова в селищі Рогань.

Проектну заявку було схвалено, та профінансовано за рахунок коштів державного бюджету (через ДП «Дороги Харківщини» ), у сумі 1400000 гривень, та спів - фінансуванню Роганської селищної ради у сумі 52 000 гривень. Всього  капітально відремонтувати 390 метрів дороги по вулиці Паркова. Наразі жителі вулиці Паркова зможуть безпечно та комфортно пересуватись новою дорогою!