Жителі Роганської громади здобули спортивну перемогу!

Дата: 28.09.2020 11:22

З метою формування свідомої потреби до занять фізичною культурою в колі сім’ї; формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом; зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей; пропаганди здорового способу життя, 24 вересня 2020 року у місті Харкові (КП ОСК «Металіст» було проведено обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Команду від Роганської об’єднаної територіальної громади представила сім’я: Мама – Перепелиця Тетяна   В’ячеславівна ,тато – Перепелиця Сергій Миколайович та син - учень Роганської гімназії  - Перепелиця Кирило Сергійович.

У програму змагань було включено чотири види випробувань, а саме: «Комбінована естафета», естафета «Сімейна переправа», естафета «Спритна» та естафета «Дружна родина» (біг змійкою в обручі).

У нелегкій боротьбі, серед команд об’єднаних територіальних громад, сім’я Перепелиць посіла 3  місце та відзначена грамотою Управління молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, медалями та статуеткою.

Вітаємо переможців та бажаємо їм злагоди.