Нагородження ветеранів Роганської громади!

Дата: 14.09.2020 09:49

77 років минуло з того дня, коли на нашій землі, біля осель востаннє пролунали постріли і рідні землі Слобожанщини було остаточно звільнено  від  нацистської  окупації.

На  жаль, сьогодні  серед  нас  вже  мало  залишилось  тих воїнів, хто приніс  нам  мир  і  свободу, але  їх подвиг був і залишається  в пам’яті на  віки.

З кожним роком реальних учасників бойових дій Другої світової війни стає все менше. Наймолодшим  вже за дев’яносто років. З нагоди пам’ятної дати, голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович,  12 вересня відвідав стареньких ветеранів Роганської громади  удома, та вручив їм пам’ятні нагороди «77 років визволення Харківського району від нацизму».

Ми пам’ятаємо всіх героїв, чия самовіддана боротьба, тяжка праця і героїзм допомогли звільнити Харківщину від загарбників.