Шановні мешканці Роганської селищної ради!

Дата: 06.08.2020 15:55

Згідно з Правилами благоустрою а саме :«Утримання будинків і прибудинкових територій - діяльність, спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та/або ремонту жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.». Просимо Вас привести прибудинкову територію (яка знаходиться напроти та поруч домоволодінь)до санітарних норм , а саме провести наступні заходи:

1. Покіс трави.(Найбільшу увагу приділити видаленню амброзії, як небезпечної для життя рослини, зверніть увагу на картинку нижче)
  2. Прибирання сміття.
  3. Прибирання будівельних матеріалів.

Термін контролю виконання 15 та З0-го чисел кожного місяця.

Невиконання вищезазначених заходів несе за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, від 340 до 1360 грн. з розглядом на адміністративній комісії.

*правила Благоустрою Роганської громади розміщені на сайті http://roganska.gromada.org.ua/pravila-1565179502/

Виконавчий комітет Роганської селищної ради.