Урочистості у Роганській гімназії

Дата: 24.07.2020 11:34

Випускний – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки та перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Сьогодні, таке свято також відбулось у Роганській гімназії. Всі урочистості були проведені з дотриманням карантинних норм. На свято також завітав голова Роганської громади, Шевченко Федір Степанович та щиро привітав всіх випускників зі святом.

«З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні дякують своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років шкільної ери. Маю надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії та сподівання випускників здійсняться. Тож, хай Вам щастить, у добру путь!» - зазначив Федір Шевченко.