УВАГА! Важливе повідомлення!

Дата: 16.07.2020 13:21

Шановні жителі громади , повідомляймо Вам, що рішення про відключення будинків №4, 8, 6,14 в селище Докучаєвське, від центрального опалення, задля переведення на індивідуальне, приймалось депутатами Роганської селищної ради на основі Вашої попередньої згоди, після проведеного опитування, а саме будинок №4 – 96% - за, №6 – 62% - за, №8 - 72% - за, №14 – 80% за. (Ознайомитись з опитуванням можете за посиланням).

Також повідомляємо, що  остаточно відключити від центрального опалення вищезазначені будинки,  можливо тільки після проведення зборів мешканців, на яких потрібна остаточна Ваша згода, та тільки після рішення постійної комісії при Роганській селищній раді.( Згідно порядку відключення споживачів від систем центрального опалення та постачання гарячої води, затвердженого  Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України 26 липня 2019 року № 169.)

Тому враховуючи вищевикладене, ні голова громади ні депутатський корпус, не порушують законодавство України, а приймали рішення, тільки в інтересах жителів громади, і після детального вивчення порушеного питання.(а саме переходу будинків на індивідуальне опалення)

Тому, якщо наразі Ви відмовляєтесь від Ваших попередніх згод, будь ласка сплатіть борги за одержане тепло в опалювальний сезон 2019 -2020, задля того щоб КП «Теплові мережі Роганської селищної ради» одержали ліміти на газ, на опалювальний сезон 2020 -2021 у  НАК «Нафтогаз України» в місті Київ.