День молоді

Дата: 28.06.2020 11:35

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з особливим  і світлим святом – Днем молоді!

Молодість – прекрасна пора, неповторний та відповідальний період, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює перші власні рішення.

Молодість – пора великих мрій і сподівань, невтримних поривань і безупинного пошуку себе.

Це той час, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього, пора пошуку і час надій.

Бурхлива енергія й запал молоді в усі часи рухали суспільства, держави до нових вершин та стрімкого розвитку. Саме від молодих людей залежить майбутнє і нашого краю, і всієї України.

Нехай ваші гарячі серця, швидкий розум та ентузіазм допоможуть зробити Крижопільщину ще кращою, а країну – квітучою й могутньою.

Від усього серця зичимо вам міцного здоров’я, завзяття, впевненості, і,  найголовніше – зберегти юність у душі на все життя!

Селищний голова та депутатський корпус