ОТРИМАЙТЕ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ ВІД ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Дата: 25.06.2020 09:23

Важлива інформація для роботодавців та фізичних осіб – підприємців Харківського району, в тому числі ФОП без найманих працівників, які сплачували єдиний соціальний внесок, які під час карантину вимушено припиняли чи скорочували свою діяльність !!!

Допомога по частковому безробіттю надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Довідково!

Станом на 19 червня до центрів зайнятості України подано понад 100 тисяч пакетів документів від роботодавців для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Найбільше підприємців звернулися на Сумщині (8946), Харківщині (7882), Львівщині (7794), у Чернівецькій (7234) та Волинській (6929) областях.

У Харківському районі до Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулося 470 юридичних та фізичних осіб  - підприємців для отримання допомоги по частковому безробіттю на 874  найманих працівників на суму 1708,1 тис.грн.

За допомогою звертайтеся протягом 90 днів з дня зупинення чи скорочення діяльності та  підготуйте необхідний пакет документів:
? заява на отримання допомоги;
? копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;
? довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців згідно абзацу 4, п. 9 Порядку (До ДПС звертатись не потрібно?)
? відомості до Додатку 2 Порядку ( вказуються дані про роботодавця для перерахування коштів).

Документи  подайте до  філії ХОЦЗ в один із зручних способів – особисто,  або поштою, або ж через скриньку для кореспонденції, а також у форматі скан-копій на e-mail 2010@khcz.gov.ua

Нагадуємо: допомога по частковому безробіттю не оподатковується та  встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати на місяць.

Чекаємо на вас у Харківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості за адресою м.Харків, вул. Святодухівська,5.

Тел. 732-44-64, 732-44-22, 0990671005,  e-mail 2010@khcz.gov.ua