Огляд систем подачі води в селищі Рогань!

Дата: 22.06.2020 16:20

20 червня, за дорученням першого заступника голови  Роганської селищної ради Топчія Анатолія Григоровича , представниками виконкому разом з керівництвом КП «Теплові мережі Роганської селищної ради», комісійно, було здійснено огляд стану систем домогосподарств в селищі Рогань, які підключені до центральної мережі водопостачання .

Даний  моніторинг дозволить спланувати та виконати роботи, що дозволять оптимізувати систему подачі води до споживачів селища Рогань, та уникнути проблем з водопостачанням.