Шановні жителі громади, з 2003 року, третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Дата: 15.05.2020 15:36

У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами.

Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, але не забуваємо що наша Роганська громада як і весь світ, живе в умовах карантину, то це свято ми також зустрінемо вдома.

Але пропоную Вам не сумувати, та використати  корисні посилання аби відзначити День Європи Вдома:

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Чекаю Ваших новин і репортажів про святкування Дня Європи у  соціальних мережах прошу ставити хештег  #stayhome#roganotg#europeday2020.

Щиро вітаємо вас з Днем Європи!

З повагою, селищний голова Ф.С. Шевченко.