Звернення голови Харківської ОДА Олексія Кучера

Дата: 18.04.2020 09:05

Дорогі земляки! Хочу привітати вас із Великоднем!
 У цьому році наша Пасха – вдома. Давайте поставимося до цього відповідально.

Розумію: немає нічого кращого, ніж зібратися в теплому родинному колі, накрити стіл, повний смачних страв, дотриматися всіх сімейних традицій, побачити на свято друзів. Вірю, що скоро так і буде. Карантинні заходи - діють. Ми маємо всі шанси, що обмеження в травні будуть послаблені, і ми повернемося до нормального, активного та товариського життя.
 А зараз – давайте тримати ситуацію в «залізних руках». Поборемо коронавірус! Ми його, не він нас.
 Але давайте діяти спільно. У святкові дні в нас будуть посилені карантинні заходи. Активізується патрулювання. Богослужіння проведуть онлайн та покажуть по телеканалах.
 Я наполегливо прошу вас залишатися вдома. Побережіть себе та тих, кого ви любите. Привітайте один одного онлайн. Подумайте про близьку вам людину – і в серці стане тепліше.
 А після карантину ми всі зустрінемося і зможемо обійнятися на честь перемоги над вірусом.
 Друзі! Бог – не в храмі, Бог – у душі. Залишайтеся вдома! Будьте здорові, та хай Бог береже! Зі святом вас!