Технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Харківської області

Дата: 13.04.2020 09:38

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2020 рік 15 квітня 2020 року о 14.25 годині буде проводитись ПЛАНОВА технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен та інших технічних оповіщень.

"Уривчасте звучання електросирен означає - УВАГА ВСІМ". Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:ХАРКІВ або радіоповідомлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для рослуховування повідомлень, що передаються.

В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.