Мінцифра запустила для вчителів освітній серіал про онлайн-сервіси – де переглянути

Дата: 23.03.2020 12:48

Міністерство цифрової трансформації запустило оглядовий освітній серіал “Карантин: онлайн-сервіси для вчителів”.

Він доступний за цим посиланням.

“Йтиметься про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші”, – зазначено в описі.

Складається серіал з 6-ти серій по 8-26 хвилин. Він має допомогти вчителям:

• Комунікувати з учнями;
  • Користуватися онлайн-сервісами;
  • Збирати файли з роботами;
  • Створювати відеоконференції;
  • Ставити оцінки онлайн;
  • Контролювати виконання завдань;
  • Створювати контрольні роботи;
  • Використовувати соціальні мережі;
  • Надавати консультації учням;
  • Створювати віртуальну вчительську.

Нагадаємо, уряд запровадив карантин у закладах освіти з 12 березня до 3 квітня, щоб запобігти поширенню COVID-19.

МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.

Телеканал “Рада” та Міністерство освіти і науки запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів.

Заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій зазначила, що освітні керівники мають видати наказ про роботу школи під час карантину, а вчителі в цей час не мусять бути присутні у школі.

Дивіться також “35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ”“Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”“Як організувати дистанційне навчання для першачків”“Як вчителям говорити з учнями про коронавірус – практичні поради” та “Чотири сервіси, які допоможуть організувати дистанційне навчання”

Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.