Проведено рейдові інформаційно-роз'яснювальні заходи

Дата: 29.02.2020 18:04

28 лютого 2020 року на території Роганської територіальної громади було проведено рейдові інформаційно-роз'яснювальні заходи по забезпеченню пожежної безпеки.В рейді взяли участь:Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Роганської с/р В.о. начальника Россохатська К.С.,старший інспектор Васильєва К.В.;фахівець 48-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Харківській області Пліско А.В.;поліцейський офіцер Роганської громади Макарєєв О.В.
Відвідно 10 сімей,проведені бесіди про правила користування електро та газоприладами ,застосування для опалення приміщення нестандартного обладнання ,про необережне поводження з вогнем. Побували в оселях багатодітних сімей, де звернули увагу на безпеку дітей.Порекомендували систематично пояснювати наслідки порушень правил пожежної безпеки і забав з вогнем.
Всі проінфармовані отримали профілактичні листівки "Бережіть житло від пожеж".

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, борода, шляпа и на улицеНа изображении может находиться: 3 человека, в том числе Карина Россохатская, люди стоят