Ліквідація наслідків аварії в селщі Докучаєвське

Дата: 26.02.2020 17:15

Після негоди яка пройшла по території громади, біля будинку №8 в селищі Докучаєвське сталася аварія, що призвела до знеструмлення вищезазначеного будинку. На звернення мешканців до Виконавчого комітету Роганської селищної ради, адміністрацією  оперативно  були направлені  працівники  відділу благоустрою Роганської селищної ради. У зв’язку з чисельними поривами на лінії електропередач роботи з відновлення лінії тривають. Наслідки аварії  будуть ліквідовані в найкоротший термін.