Боротьба з наслідками негоди

Дата: 25.02.2020 12:27

По території України пройшла негода яка не обминула наш квітучий куточок, нашу Роганську громаду. Ввечері 24 лютого по території громади пройшовся буревій, який повалив дерева, пошкодив лінії електропередач та вуличного освітлення.

В той же вечір головою Роганської громади Федором Степановичем Шевченко, за участю представників депутатського корпусу була проведена оперативна нарада, на якій була вироблена концепція дій з ліквідації вже існуючих проблем з електропостачанням, падінням дерев, руйнуванням майна та інших, і попередження можливих загроз населенню громади.

Завдяки професіональним діям працівників відділу благоустрою та  активної участі спеціаліста-електрика Сініцина Олександра Кузьмича, разом з депутатами селища Рогань, майже всі наслідки негоди вже до обіду були ліквідовані. Також слід зазначити, що  роботи з очищення території громади, продовжуються.

Щиро дякуємо всім небайдужим учасникам  в оперативній ліквідації наслідків негоди.