Новорічні пригоди Трубадура та його друзів

Дата: 10.02.2020 16:54

8 лютого на базі Пісочинського палацу культури відбувся I тур Міжнародного фестивалю театрального мистецтва "В кулісах душі" імені К.В.Гужви ,на якому гідно представили нашу громаду театральні колективи "5 Елемент" КЗ "Роганський будинок культури" (кер. В. Діденко) та "Room-штурм" КЗ "ЦДЮТ" (кер. О. Шпирна). Їх спільна робота - музична вистава "Новорічні пригоди Трубадура та його друзів" привернула увагу поважного журі та справила яскраві враження серед глядачів.

Виступ наших маленьких та дорослих артистів нікого не залишив байдужим. Пишаємося вами і бажаємо успіхів, натхнення та нових звершень. Роганський будинок культури висловлює подяку Роганській селищній раді, та особисто голові Шевченку Федору Степановичу за сприяння та підтримку, а також за допомогу в організації транспорту для перевезення всіх учасників.

Більш детально за посиланням

На изображении может находиться: 4 человека, люди на сцене и люди стоят