Спільна дорога

Дата: 03.02.2020 11:42

Керівництво Роганської селищної ради , а саме голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович , та перший заступник Топчій Анатолій Григорович, взяли участь у  об’єднаній  Координаційній раді територіальних громад Харківського та Зміївського районів, Харківської області, у місті Мерефа,  та долучились до складня Наказу Депутату Верховної Ради України , від одномандатного виборчого округу № 181, Микиші Дмитру Сергійовичу.

Текст наведений нижче:

НАКАЗ ДЕПУТАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Місто Мерефа Харківського району Харківської області 30.01.2020р.

Об’єднана Координаційна рада територіальних громад Харківського та Зміївського районів Харківської області

Депутату Верховної Ради України

від одномандатного виборчого округу № 181

Микиші Дмитру Сергійовичу

Шановний Дмитро Сергійович!

Ви обраний до Верховної Ради України виборцями 181 округу, отже відповідно до ст. 5 та 38 Конституції України громадяни України, що проживають в наших районах, здійснюють своє конституційне право на участь в управлінні державними справами через Ваше особисте представництво.

Тому, базуючись на повноваженнях, наданих депутатам органів місцевого самоврядування на представлення інтересів членів територіальної громади, визначених статтями 140 та 143 Конституції України, а також Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та виконуючи відповідні рішення сесій органів місцевого самоврядування наших територіальних громад в частині реалізації концепції національної програми «Спільна дорога» (копії протоколів рішень, декларації та текст концепції НП «Спільна дорога» додаються), цим листом доводимо до Вашого відома наступне: Населення наших районів та органи місцевого самоврядування підтримують концепцію НП '‘Спільна дорога”, метою якої є радикальна зміна в галузі автодорожнього господарства.

Ця підтримка відображена у Акті оформлення народної ініціативи.

Доручаємо Вам, як уповноваженому представнику населення нашого району у Верховній Раді України, наступне:

а)       Винести  текст концепції національної програми «Спільна дорога» на обговорення в профільних комітетах Верховної Ради України

б)      Ініціювати утворення спільної робочої групи в складі представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та територіальних громад.

в)      Виступити з відповідними законодавчими ініціативами для внесення необхідних змін до Законів України в контексті реалізації національної програми «Спільна дорога».