За дорученням голови громади Шевченко Федора Степановича проведено огляд будинку №37

Дата: 24.01.2020 16:00

На прохання мешканців будинку №37 , працівниками виконкому Роганської селищної ради , разом з фахівцями комунальних підприємств громади та за участі небайдужих мешканців  було проведено комісійно огляд підвалу будинку №37, та встановлено недоліки які призводять до розбалансування  опалювальної системи будинку. З даного приводу негайно була проведена оперативна нарада на якій комунальним підприємствам було надано вказівку про ліквідацію встановлених недоліків на протязі наступного тижня.

Дана ситуація знаходиться під особистим контролем голови Роганської селищної ради Шевченко Федора Степановича!